INFORMACE O OMEZENÍ PROVOZU AMBULANCE:

Informujme, že v pátek dne 19. 4. 2024 bude ambulance všeobecného praktického lékaře a interní ambulance uzavřena. Akutní případy ošetření Dr. Fila.

Děkujeme za pochopení.

Informace k provozu ambulance praktického lékaře:

Na plánovanou návštěvu ambulance praktického lékaře se, prosím, objednávejte i nadále telefonicky na konkrétní den a čas vyšetření. Akutně nemocné se snažíme v maximální míře ošetřit v den telefonické objednávky s upřesněním času ošetření. Díky objednávání na určené termíny předcházíte zvýšenému počtu nemocných v čekárně a současně zkracujete dobu strávenou v infekčním prostředí před ošetřením. K objednání volejte optimálně v časech mezi 9. – 11. hodinou.

  • – pokud potřebujete  pouze předepsat léky bez nutnosti laboratorních odběrů nebo lékařského vyšetření, po telefonické domluvě vám je zašleme elektronicky formou sms na vaše telefonní číslo, následně můžete léky vybrat v kterékoliv lékárně po předložení občanského průkazu nebo sms zprávy
  • – pracovní neschopnost nebo její ukončení je po telefonické konzultaci možno v některých případech zajistit též elektronicky

Informujeme, že naše ambulance disponuje  přístrojem ABI, který slouží k včasnému odhalení rizika ischemické choroby dolních končetin.

Provádíme očkování proti klíšťové encefalitidě vakcínou FSME. Vakcíny máme k dispozici přímo v ambulanci. Očkování je od 1. 1. 2022 od 50 let plně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Očkuje se 3 dávkami vakcíny, následné přeočkování je po 3 – 5 letech. K provedení očkování  je možné se telefonicky objednat na telefonním čísle 466 825 622.

Provádíme očkování proti pneumokokovým infekcím vakcínou Prevenar 13. Vakcíny máme k dispozici přímo v ambulanci. Očkování je od 65 let plně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. K provedení očkování  je možné se telefonicky objednat na telefonním čísle 466 825 622. U vakcíny Prevenar 13 zatím není nutné přeočkování.

Pravidelně provádíme očkování proti chřipce. V ambulanci máme od konce 9/2023 k dispozici novou vakcínu Efluelda, která je od 65 let plně hrazena z veřejného zdravotního pojištění, dále je od 1.10. 2023 k dispozici také vakcína Vaxigrip tetra. V případě zájmu se můžete telefonicky objednávat k očkování na telefonním čísle 466 825 622.

Od 5. 10. 2023 zahajujeme očkování proti onemocnění COVID 19 nejnovější vakcínou, která je na trhu k dispozici.  V případě zájmu se můžete telefonicky objednávat k očkování na telefonním čísle 466 825 622.

Informace k provozu interní ambulance:

Na plánovanou návštěvu interní ambulance je nutné se předem objednat na telefonním čísle 466 825 622 nebo vám bude termín další kontroly sdělen při předchozí návštěvě.

Od ledna 2021 provádíme ultrazvukové vyšetření srdce přímo v naší interní ambulanci. Interní ambulance disponuje zcela novým moderním ultrazvukovým přístrojem PHILIPS AFFINITI 30 pro echokardiografické vyšetření srdce.

Provádíme 24 hodinové ambulantní monitorování krevního tlaku /ABPM/.

Zajišťujeme interní předoperační vyšetření před plánovanými operačními zákroky.

V interní ambulanci zajišťujeme dispenzární péči i kardiologicky nemocných pacientů.

V případě zájmu o dispenzární péči v interní ambulanci nás, prosím, telefonicky kontaktujte na telefonním čísle 466 825 622.