Informujeme, že dne 16. 6. 2023  bude provoz ambulance praktického lékaře a interní ambulance z důvodu odborného školení lékaře uzavřen. Akutně nemocné ošetří v rámci zástupu Dr. Fila. Děkujeme za pochopení.

Informace k provozu ambulance praktického lékaře:

I přes uvolnění protiepidemických opatření se na plánovanou návštěvu ambulance praktického lékaře, prosím, nadále objednávejte telefonicky na konkrétní den a čas vyšetření. Akutně nemocné se snažíme v maximální míře ošetřit v den telefonické objednávky s upřesněním času ošetření. Díky objednávání na určené termíny předcházíte zvýšenému počtu nemocných v čekárně a současně zkracujete dobu strávenou v infekčním prostředí před ošetřením. K objednání volejte optimálně v časech mezi 9. – 11. hodinou.

  • potřebujete – li pouze předepsat léky bez nutnosti laboratorních odběrů nebo lékařského vyšetření, po telefonické domluvě vám je zašleme elektronicky formou sms na vaše telefonní číslo, následně můžete vybrat v kterékoliv lékárně po předložení občanského průkazu nebo sms zprávy
  • pracovní neschopnost nebo její ukončení je po telefonické konzultaci možno v některých případech zajistit elektronicky

Informujeme, že naše ambulance disponuje  přístrojem ABI, který slouží k včasnému odhalení rizika ischemické choroby dolních končetin.

Provádíme očkování proti klíšťové encefalitidě vakcínou FSME. Vakcíny máme k dispozici přímo v ambulanci. Očkování je od 1. 1. 2022 od 50 let plně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Očkuje se 3 dávkami vakcíny, následné přeočkování je po 3 – 5 letech. K provedení očkování  je možné se telefonicky objednat na telefonním čísle 466 825 622.

Provádíme očkování proti pneumokokovým infekcím vakcínou Prevenar 13. Vakcíny máme k dispozici přímo v ambulanci. Očkování je od 65 let plně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. K provedení očkování  je možné se telefonicky objednat na telefonním čísle 466 825 622. U vakcíny Prevenar 13 zatím není nutné přeočkování.

Nadále provádíme očkování proti onemocnění COVID – 19 vakcínou od firmy Pfizer /3. dávky i nové očkování  1. a 2. dávkou u  dosud neočkovaných/. K aplikaci vakcíny se můžete telefonicky objednávat na telefonním čísle 466 825 622, sestřička vám následně sdělí konkrétní termín očkování.

Informace k provozu interní ambulance:

Na plánovanou návštěvu interní ambulance je nutné se předem objednat na telefonním čísle 466 825 622 nebo vám bude termín další kontroly sdělen při předchozí návštěvě.

Od ledna 2021 provádíme ultrazvukové vyšetření srdce přímo v naší interní ambulanci. Interní ambulance disponuje zcela novým moderním ultrazvukovým přístrojem PHILIPS AFFINITI 30 pro echokardiografické vyšetření srdce.

Provádíme 24 hodinové ambulantní monitorování krevního tlaku /ABPM/.

Zajišťujeme interní předoperační vyšetření před plánovanými operačními zákroky.

V interní ambulanci zajišťujeme dispenzární péči i kardiologicky nemocných pacientů.

V případě zájmu o dispenzární péči v interní ambulanci nás, prosím, telefonicky kontaktujte na telefonním čísle 466 825 622.